Os 3420 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.45 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.49 | 12.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Horní Suchá | 12.59 | 12.59 | |||
Havířov-Suchá | 13.02 | 13.02 | |||
Havířov střed | 13.04 | 13.05 | |||
Havířov | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Šenov | 13.12 | 13.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 13.15 | 13.15 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.20 | 13.22 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Ostrava-Zábřeh | 13.29 | 13.29 | |||
Ostrava-Svinov | 13.34 | 13.42 | 6 | ||
Ostrava-Třebovice | 13.45 | 13.45 | 1 | ||
Děhylov | 13.49 | 13.51 | 2 | ||
Jilešovice | 13.54 | 13.55 | |||
Háj ve Slezsku | 13.58 | 13.59 | 1 | ||
Lhota u Opavy | 14.02 | 14.02 | |||
Mokré Lazce | 14.03 | 14.03 | |||
Štítina | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Opava-Komárov | 14.09 | 14.10 | 1 | ||
Opava východ | 14.14 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci