Os 3226 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 17.59 | 4a | |||
Jablůnka | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Bystřička | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Brňov | 18.13 | 18.13 | |||
Valašské Meziříčí | 18.17 | 18.30 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 18.35 | 18.35 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 18.40 | 18.40 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 18.43 | 18.43 | |||
Špičky | 18.45 | 18.45 | |||
Černotín | 18.48 | 18.48 | |||
Teplice nad Bečvou | 18.51 | 18.51 | |||
Hranice na Moravě město | 18.53 | 18.54 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.00 | 19.02 | 2 | ||
Drahotuše | 19.05 | 19.06 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 19.11 | 19.12 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 19.15 | 19.16 | |||
Prosenice | 19.19 | 19.19 | 2 | ||
Přerov | 19.27 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci