Os 3219 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.56 | 12 | |||
Grygov | 16.01 | 16.01 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 16.06 | 16.06 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.09 | 16.09 | |||
Přerov | 16.18 | 16.28 | 3 | ||
Prosenice | 16.35 | 16.35 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 16.38 | 16.38 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.42 | 16.42 | 1 | ||
Drahotuše | 16.48 | 16.48 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 16.53 | 16.55 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 17.00 | 17.01 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 17.03 | 17.03 | |||
Černotín | 17.06 | 17.06 | |||
Špičky | 17.09 | 17.09 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.11 | 17.12 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.14 | 17.15 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 17.20 | 17.20 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 17.26 | 17.28 | 1 | ||
Brňov | 17.32 | 17.32 | |||
Bystřička | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Jablůnka | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Vsetín | 17.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci