Os 3203 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.01 | 1 | |||
Grygov | 6.06 | 6.06 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 6.11 | 6.11 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.14 | 6.14 | |||
Přerov | 6.22 | 6.29 | 3 | ||
Prosenice | 6.36 | 6.36 | 1 | ||
Osek nad Bečvou | 6.39 | 6.39 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.43 | 6.43 | 1 | ||
Drahotuše | 6.49 | 6.49 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 6.54 | 6.55 | 9 | ||
Hranice na Moravě město | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Teplice nad Bečvou | 7.03 | 7.03 | |||
Černotín | 7.05 | 7.05 | |||
Špičky | 7.08 | 7.08 | |||
Milotice nad Bečvou | 7.10 | 7.11 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 7.13 | 7.14 | 1 | ||
Lhotka nad Bečvou | 7.19 | 7.19 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 7.25 | 7.28 | 1 | ||
Vsetín | 7.44 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci