Os 28426 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 22.30 | 403 | |||
Horky u Tábora | x | 22.38 | 22.38 | ||
Slapy | 22.41 | 22.42 | 1 | ||
Libějice | x | 22.44 | 22.44 | ||
Malšice | 22.49 | 22.50 | 1 | ||
Čenkov u Malšic | x | 22.52 | 22.52 | ||
Třebelice | x | 22.54 | 22.54 | ||
Všechlapy | x | 22.56 | 22.56 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 22.59 | 22.59 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 23.03 | 23.04 | 1 | ||
Bežerovice | x | 23.09 | 23.09 | ||
Bechyně zastávka | x | 23.13 | 23.13 | ||
Bechyně | 23.16 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci