Os 28425 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 20.04 | 1 | |||
Bechyně zastávka | x | 20.07 | 20.07 | ||
Bežerovice | x | 20.11 | 20.11 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 20.16 | 20.17 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 20.21 | 20.21 | ||
Všechlapy | x | 20.24 | 20.24 | ||
Třebelice | x | 20.25 | 20.25 | ||
Čenkov u Malšic | x | 20.28 | 20.28 | ||
Malšice | 20.30 | 20.31 | 1 | ||
Libějice | x | 20.36 | 20.36 | ||
Slapy | 20.38 | 20.39 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 20.42 | 20.42 | ||
Tábor | 20.51 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci