Os 28423 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 19.04 | 1 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 19.20 | 19.20 | ||
Čenkov u Malšic | x | 19.26 | 19.26 | ||
Malšice | 19.28 | 19.29 | 3 | ||
Libějice | x | 19.34 | 19.34 | ||
Slapy | 19.36 | 19.37 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 19.40 | 19.40 | ||
Tábor | 19.49 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci