Os 28410 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 13.06 | 403 | |||
Horky u Tábora | x | 13.14 | 13.14 | ||
Slapy | 13.17 | 13.18 | 1 | ||
Libějice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Malšice | 13.24 | 13.27 | 1 | ||
Čenkov u Malšic | x | 13.29 | 13.29 | ||
Třebelice | x | 13.31 | 13.31 | ||
Všechlapy | x | 13.33 | 13.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 13.36 | 13.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 13.40 | 13.41 | 1 | ||
Bežerovice | x | 13.46 | 13.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 13.50 | 13.50 | ||
Bechyně | 13.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci