Os 28404 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.48 | 403 | |||
Horky u Tábora | x | 6.56 | 6.56 | ||
Slapy | 6.59 | 7.00 | 1 | ||
Libějice | x | 7.02 | 7.02 | ||
Malšice | 7.07 | 7.10 | 1 | ||
Čenkov u Malšic | x | 7.12 | 7.12 | ||
Třebelice | x | 7.15 | 7.15 | ||
Všechlapy | x | 7.16 | 7.16 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 7.19 | 7.19 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 7.23 | 7.24 | 1 | ||
Bežerovice | x | 7.30 | 7.30 | ||
Bechyně zastávka | x | 7.33 | 7.33 | ||
Bechyně | 7.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci