Os 28308 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 19.25 | 1 | |||
Mutišov | x | 19.32 | 19.32 | ||
Dolní Bolíkov | x | 19.35 | 19.35 | ||
Peč | x | 19.40 | 19.40 | ||
Urbaneč | x | 19.43 | 19.43 | ||
Dačice město | 19.50 | 19.51 | |||
Dačice | 19.52 | 20.07 | 1 | ||
Malý Pěčín | x | 20.11 | 20.11 | ||
Velký Pěčín | x | 20.13 | 20.13 | ||
Slaviboř | x | 20.17 | 20.17 | ||
Radkov | x | 20.20 | 20.20 | ||
Telč-Staré Město | x | 20.27 | 20.27 | ||
Telč | 20.29 | 20.36 | 1 | ||
Mysliboř | x | 20.41 | 20.41 | ||
Sedlejov | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Hodice | x | 20.54 | 20.54 | 1 | |
Třešť město | 20.57 | 20.57 | |||
Třešť | 21.00 | 21.02 | 1 | ||
Jezdovice | x | 21.06 | 21.06 | ||
Salavice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 21.12 | 21.12 | ||
Kostelec u Jihlavy | 21.14 | 21.17 | 2 | ||
Rantířov | 21.24 | 21.24 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 21.29 | 21.29 | |||
Jihlava město | 21.31 | 21.33 | 1 | ||
Jihlava | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Jihlava-Bosch Diesel | 21.40 | 21.41 | |||
Střítež u Jihlavy | 21.43 | 21.44 | |||
Dobronín | 21.46 | 21.47 | 1 | ||
Šlapanov | 21.54 | 21.54 | 1 | ||
Havlíčkův Brod | 22.03 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci