Os 27920 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 20.33 | 4 | |||
Třebčice | x | 20.36 | 20.36 | ||
Želvice | x | 20.39 | 20.39 | ||
Kotouň | x | 20.43 | 20.43 | 1 | |
Životice | x | 20.47 | 20.47 | ||
Kasejovice | 20.53 | 20.54 | 1 | ||
Hradiště u Blatné | x | 20.58 | 20.58 | ||
Lnáře | 21.00 | 21.01 | 1 | ||
Tchořovice | x | 21.03 | 21.03 | ||
Blatná | 21.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci