Os 27916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 17.53 | 4 | |||
Třebčice | x | 17.56 | 17.56 | ||
Želvice | x | 17.59 | 17.59 | ||
Kotouň | x | 18.03 | 18.03 | 1 | |
Životice | x | 18.07 | 18.07 | ||
Kasejovice | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Hradiště u Blatné | x | 18.18 | 18.18 | ||
Lnáře | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Tchořovice | x | 18.23 | 18.23 | ||
Blatná | 18.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci