Os 2773 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velká nad Veličkou | 15.23 | 2 | |||
Javorník nad Veličkou zastávka | 15.26 | 15.26 | |||
Vrbovce | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Myjava | 15.44 | 15.45 | |||
Poriadie | 15.52 | 15.53 | |||
Paprad | 15.58 | 16.02 | |||
Stará Turá | 16.07 | 16.08 | |||
Vaďovce | 16.14 | 16.15 | |||
Hrachovište | 16.17 | 16.18 | |||
Višňové | 16.21 | 16.22 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 16.34 | 16.36 | |||
Trenčianske Bohuslavice | 16.42 | 16.42 | |||
Melčice | 16.47 | 16.47 | |||
Kostolná-Zariečie | 16.53 | 16.54 | |||
Trenčín predmestie | 16.58 | 16.59 | |||
Trenčín | 17.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci