Os 26807 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 18.00 | 1 | |||
Mikulov-Nové Město | x | 18.04 | 18.04 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 18.10 | 18.10 | ||
Dubí | 18.18 | 18.24 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | x | 18.31 | 18.31 | ||
Hrob | 18.34 | 18.34 | 5 | ||
Horní Háj | x | 18.38 | 18.38 | ||
Osek město | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 18.48 | 18.48 | ||
Louka u Litvínova | 18.51 | 18.53 | 1 | ||
Litvínov město | x | 18.55 | 18.55 | ||
Most | 19.11 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci