Os 26801 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 8.14 | 1 | |||
Mikulov-Nové Město | 8.18 | 8.18 | |||
Mikulov v Krušných horách | 8.25 | 8.25 | |||
Dubí | 8.32 | 8.38 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 8.45 | 8.45 | |||
Hrob | 8.48 | 8.48 | 5 | ||
Horní Háj | 8.53 | 8.53 | |||
Osek město | 8.56 | 8.57 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | 9.03 | 9.03 | |||
Louka u Litvínova | 9.06 | 9.06 | 1 | ||
Litvínov město | 9.08 | 9.08 | |||
Most | 9.23 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci