Os 25906 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pha-Smíchov spol.n. | 8.00 | 1s | |||
Praha-Žvahov | x | 8.05 | 8.05 | 1 | |
Praha-Jinonice | x | 8.09 | 8.09 | ||
Praha-Cibulka | x | 8.12 | 8.12 | ||
Praha-Stodůlky | x | 8.14 | 8.14 | 1 | |
Praha-Zličín | 8.19 | 8.19 | 1a | ||
Hostivice-Sadová | x | 8.23 | 8.23 | ||
Hostivice | 8.26 | 8.32 | 1 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 8.35 | 8.35 | ||
Hostivice-Litovice | x | 8.38 | 8.38 | ||
Chýně | x | 8.40 | 8.40 | ||
Chýně jih | x | 8.42 | 8.42 | ||
Rudná u Prahy | 8.46 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci