Os 25901 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 5.35 | 2 | |||
Chýně jih | x | 5.38 | 5.38 | ||
Chýně | x | 5.39 | 5.39 | ||
Hostivice-Litovice | x | 5.41 | 5.41 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 5.43 | 5.43 | ||
Hostivice | 5.47 | 5.55 | 1 | ||
Hostivice-Sadová | x | 5.57 | 5.57 | ||
Praha-Zličín | 6.00 | 6.01 | 1a | ||
Praha-Stodůlky | x | 6.05 | 6.05 | 3 | |
Praha-Cibulka | x | 6.07 | 6.07 | ||
Praha-Jinonice | x | 6.10 | 6.10 | ||
Praha-Žvahov | x | 6.14 | 6.14 | 3 | |
Pha-Smíchov spol.n. | 6.20 | 6.29 | 2s | ||
Praha hlavní nádraží | 6.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci