Os 2567 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.35 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 19.39 | 19.40 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
Praha-Hostivař | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 19.52 | 19.52 | |||
Praha-Uhříněves | 19.55 | 19.56 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 19.59 | 19.59 | |||
Říčany | 20.02 | 20.03 | 1 | ||
Světice | 20.06 | 20.06 | |||
Strančice | 20.10 | 20.11 | 1 | ||
Mnichovice | 20.14 | 20.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 20.17 | 20.17 | |||
Senohraby | 20.19 | 20.20 | 1 | ||
Čtyřkoly | 20.23 | 20.23 | |||
Pyšely | 20.25 | 20.25 | |||
Čerčany | 20.28 | 20.29 | 1 | ||
Mrač | 20.31 | 20.31 | |||
Benešov u Prahy | 20.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci