Os 2539 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.35 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 12.39 | 12.40 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 12.44 | 12.44 | |||
Praha-Hostivař | 12.49 | 12.50 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 12.52 | 12.52 | |||
Praha-Uhříněves | 12.55 | 12.56 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 12.59 | 12.59 | |||
Říčany | 13.02 | 13.03 | 1 | ||
Světice | 13.06 | 13.06 | |||
Strančice | 13.10 | 13.11 | 1 | ||
Mnichovice | 13.14 | 13.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 13.17 | 13.17 | |||
Senohraby | 13.19 | 13.20 | 1 | ||
Čtyřkoly | 13.23 | 13.23 | |||
Pyšely | 13.25 | 13.25 | |||
Čerčany | 13.28 | 13.29 | 1 | ||
Mrač | 13.31 | 13.31 | |||
Benešov u Prahy | 13.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci