..: Trasa vlaku Os 24926 - JŘ 2020 :..
Os 24926
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   17.39 4
  Pozďatín x17.43 17.43 
  Kojatín x17.46 17.46 
  Budišov u Třebíče  17.51 17.54 1
  Rudíkov  18.02 18.04 1
  Vlčatín x18.05 18.05 
  Oslavička x18.08 18.08 
  Oslavice x18.13 18.13 1
  Velké Meziříčí zastávka  18.17  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster