..: Trasa vlaku Os 24924 - JŘ 2020 :..
Os 24924
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   15.39 4
  Pozďatín x15.43 15.43 
  Kojatín x15.46 15.46 
  Budišov u Třebíče  15.51 15.54 1
  Rudíkov  16.02 16.04 1
  Vlčatín x16.05 16.05 
  Oslavička x16.08 16.08 
  Oslavice x16.13 16.13 1
  Velké Meziříčí zastávka  16.17  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster