..: Trasa vlaku Os 24922 - JŘ 2020 :..
Os 24922
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   7.01 4
  Pozďatín x7.05 7.05 
  Kojatín x7.08 7.08 
  Budišov u Třebíče  7.13 7.16 1
  Rudíkov  7.24 7.26 1
  Vlčatín x7.27 7.27 
  Oslavička x7.30 7.30 
  Oslavice x7.35 7.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  7.39 7.40 
  Velké Meziříčí  7.42  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster