..: Trasa vlaku Os 24921 - JŘ 2020 :..
Os 24921
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   5.40 3
  Velké Meziříčí zastávka  5.42 5.43 
  Oslavice x5.47 5.47 1
  Oslavička x5.51 5.51 
  Vlčatín x5.54 5.54 
  Rudíkov  5.57 5.59 1
  Budišov u Třebíče  6.07 6.08 1
  Kojatín x6.12 6.12 
  Pozďatín x6.15 6.15 
  Studenec  6.19  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster