..: Trasa vlaku Os 24915 - JŘ 2020 :..
Os 24915
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Křižanov   19.03 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x19.07 19.07 
  Velké Meziříčí  19.13 19.14 1
  Velké Meziříčí zastávka  19.16 19.17 
  Oslavice x19.21 19.21 1
  Oslavička x19.25 19.25 
  Vlčatín x19.28 19.28 
  Rudíkov  19.31 19.32 1
  Budišov u Třebíče  19.40 19.44 1
  Kojatín x19.48 19.48 
  Pozďatín x19.51 19.51 
  Studenec  19.55  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster