..: Trasa vlaku Os 24914 - JŘ 2020 :..
Os 24914
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   20.01 4
  Pozďatín x20.05 20.05 
  Kojatín x20.08 20.08 
  Budišov u Třebíče  20.13 20.16 1
  Rudíkov  20.24 20.26 1
  Vlčatín x20.27 20.27 
  Oslavička x20.30 20.30 
  Oslavice x20.35 20.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  20.39 20.40 
  Velké Meziříčí  20.42 20.43 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x20.49 20.49 
  Křižanov  20.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster