..: Trasa vlaku Os 24913 - JŘ 2020 :..
Os 24913
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Křižanov   17.03 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x17.07 17.07 
  Velké Meziříčí  17.13 17.14 1
  Velké Meziříčí zastávka  17.16 17.17 
  Oslavice x17.21 17.21 1
  Oslavička x17.25 17.25 
  Vlčatín x17.28 17.28 
  Rudíkov  17.31 17.32 1
  Budišov u Třebíče  17.40 17.44 1
  Kojatín x17.48 17.48 
  Pozďatín x17.51 17.51 
  Studenec  17.55  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster