..: Trasa vlaku Os 24912 - JŘ 2020 :..
Os 24912
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   18.01 4
  Pozďatín x18.05 18.05 
  Kojatín x18.08 18.08 
  Budišov u Třebíče  18.13 18.16 1
  Rudíkov  18.24 18.26 1
  Vlčatín x18.27 18.27 
  Oslavička x18.30 18.30 
  Oslavice x18.35 18.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  18.39 18.40 
  Velké Meziříčí  18.42 18.43 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x18.49 18.49 
  Křižanov  18.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster