..: Trasa vlaku Os 24910 - JŘ 2020 :..
Os 24910
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   16.01 4
  Pozďatín x16.05 16.05 
  Kojatín x16.08 16.08 
  Budišov u Třebíče  16.13 16.16 1
  Rudíkov  16.24 16.26 1
  Vlčatín x16.27 16.27 
  Oslavička x16.30 16.30 
  Oslavice x16.35 16.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  16.39 16.40 
  Velké Meziříčí  16.42 16.43 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x16.49 16.49 
  Křižanov  16.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster