..: Trasa vlaku Os 24908 - JŘ 2020 :..
Os 24908
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   14.01 4
  Pozďatín x14.05 14.05 
  Kojatín x14.08 14.08 
  Budišov u Třebíče  14.13 14.16 1
  Rudíkov  14.24 14.26 1
  Vlčatín x14.27 14.27 
  Oslavička x14.30 14.30 
  Oslavice x14.35 14.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  14.39 14.40 
  Velké Meziříčí  14.42 14.43 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x14.49 14.49 
  Křižanov  14.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster