..: Trasa vlaku Os 24906 - JŘ 2020 :..
Os 24906
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec   12.01 4
  Pozďatín x12.05 12.05 
  Kojatín x12.08 12.08 
  Budišov u Třebíče  12.13 12.16 1
  Rudíkov  12.24 12.26 1
  Vlčatín x12.27 12.27 
  Oslavička x12.30 12.30 
  Oslavice x12.35 12.35 1
  Velké Meziříčí zastávka  12.39 12.40 
  Velké Meziříčí  12.42 12.43 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x12.49 12.49 
  Křižanov  12.56  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster