..: Trasa vlaku Os 24905 - JŘ 2020 :..
Os 24905
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Křižanov   11.03 1
  Martinice u Velkého Meziříčí x11.07 11.07 
  Velké Meziříčí  11.13 11.14 1
  Velké Meziříčí zastávka  11.16 11.17 
  Oslavice x11.21 11.21 1
  Oslavička x11.25 11.25 
  Vlčatín x11.28 11.28 
  Rudíkov  11.31 11.32 1
  Budišov u Třebíče  11.40 11.44 1
  Kojatín x11.48 11.48 
  Pozďatín x11.51 11.51 
  Studenec  11.55  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster