Os 24858 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.16 | 13 | |||
Střelice | 16.29 | 16.34 | 2 | ||
Omice | 16.38 | 16.38 | |||
Tetčice | 16.42 | 16.47 | 3 | ||
Rosice u Brna | 16.49 | 16.50 | |||
Zastávka u Brna | 16.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci