Os 23660 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlaté Hory | 18.10 | 2 | |||
Ondřejovice zastávka | x | 18.15 | 18.15 | ||
Ondřejovice | x | 18.17 | 18.17 | ||
Mikulovice | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | x | 18.30 | 18.30 | ||
Písečná | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Česká Ves bazén | x | 18.37 | 18.37 | ||
Česká Ves | x | 18.39 | 18.39 | ||
Jeseník | 18.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci