..: Trasa vlaku Os 2070 - JŘ 2020 :..
Os 2070
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   20.26 1
  Stará Huť x20.28 20.28 
  Mokrovraty x20.33 20.33 
  Malá Hraštice x20.39 20.39 1
  Nová Ves pod Pleší x20.43 20.43 
  Mníšek pod Brdy  20.49 20.50 1
  Rymaně x20.52 20.52 
  Čisovice  20.57 20.57 2
  Bojanovice x21.01 21.01 
  Bojov x21.04 21.04 
  Měchenice  21.14 21.24 1
  Skochovice x21.27 21.27 
  Vrané nad Vltavou  21.30 21.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x21.34 21.34 
  Praha-Zbraslav  21.38 21.38 1
  Praha-Komořany x21.41 21.41 
  Praha-Modřany zastávka  21.44 21.44 1a
  Praha-Braník  21.48 21.48 1
  Praha-Krč  21.52 21.52 1
  Praha-Kačerov  21.55 21.55 
  Praha-Vršovice  21.59 22.03 9
  Praha hlavní nádraží  22.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster