..: Trasa vlaku Os 2067 - JŘ 2020 :..
Os 2067
Řazení vlaku: 814.2 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.24 8
  Praha-Vršovice  20.28 20.30 11
  Praha-Kačerov  20.34 20.34 
  Praha-Krč  20.37 20.37 1
  Praha-Braník  20.41 20.41 1
  Praha-Modřany zastávka  20.44 20.44 9a
  Praha-Komořany x20.47 20.47 
  Praha-Zbraslav  20.50 20.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x20.54 20.54 
  Vrané nad Vltavou  20.58 21.00 1
  Skochovice x21.02 21.02 
  Měchenice  21.05 21.14 1
  Bojov x21.24 21.24 
  Bojanovice x21.27 21.27 
  Čisovice  21.31 21.32 1
  Rymaně x21.36 21.36 
  Mníšek pod Brdy  21.39 21.40 3
  Nová Ves pod Pleší x21.46 21.46 
  Malá Hraštice x21.51 21.51 1
  Mokrovraty x21.56 21.56 
  Stará Huť x22.02 22.02 
  Dobříš  22.04  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster