..: Trasa vlaku Os 2064 - JŘ 2020 :..
Os 2064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.36 1
  Stará Huť x16.38 16.38 
  Mokrovraty x16.43 16.43 
  Malá Hraštice x16.49 16.49 1
  Nová Ves pod Pleší x16.53 16.53 
  Mníšek pod Brdy  16.59 17.00 1
  Rymaně x17.02 17.02 
  Čisovice  17.07 17.07 2
  Bojanovice x17.11 17.11 
  Bojov x17.14 17.14 
  Klínec x17.18 17.18 
  Měchenice  17.24 17.24 1
  Skochovice x17.27 17.27 
  Vrané nad Vltavou  17.30 17.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.34 17.34 
  Praha-Zbraslav  17.38 17.38 1
  Praha-Komořany x17.41 17.41 
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 1a
  Praha-Braník  17.48 17.48 1
  Praha-Krč  17.52 17.52 1
  Praha-Kačerov  17.55 17.55 
  Praha-Vršovice  17.59 18.03 9
  Praha hlavní nádraží  18.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster