..: Trasa vlaku Os 2060 - JŘ 2020 :..
Os 2060
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   12.36 1
  Stará Huť x12.38 12.38 
  Mokrovraty x12.43 12.43 
  Malá Hraštice x12.49 12.49 1
  Nová Ves pod Pleší x12.53 12.53 
  Mníšek pod Brdy  12.59 13.00 1
  Rymaně x13.02 13.02 
  Čisovice  13.07 13.07 2
  Bojanovice x13.11 13.11 
  Bojov x13.14 13.14 
  Klínec x13.18 13.18 
  Měchenice  13.24 13.24 1
  Skochovice x13.27 13.27 
  Vrané nad Vltavou  13.30 13.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x13.34 13.34 
  Praha-Zbraslav  13.38 13.38 1
  Praha-Komořany x13.41 13.41 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 1a
  Praha-Braník  13.48 13.48 1
  Praha-Krč  13.52 13.52 1
  Praha-Kačerov  13.55 13.55 
  Praha-Vršovice  13.59 14.03 9
  Praha hlavní nádraží  14.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster