..: Trasa vlaku Os 2053 - JŘ 2020 :..
Os 2053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.54 8
  Praha-Vršovice  8.58 9.00 11
  Praha-Kačerov  9.04 9.04 
  Praha-Krč  9.07 9.07 1
  Praha-Braník  9.11 9.11 1
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 9a
  Praha-Komořany x9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.28 9.30 1
  Skochovice x9.32 9.32 
  Měchenice  9.35 9.35 1
  Klínec x9.42 9.42 
  Bojov x9.45 9.45 
  Bojanovice x9.48 9.48 
  Čisovice  9.52 9.53 1
  Rymaně x9.57 9.57 
  Mníšek pod Brdy  10.00 10.01 3
  Nová Ves pod Pleší x10.07 10.07 
  Malá Hraštice x10.12 10.12 1
  Mokrovraty x10.17 10.17 
  Stará Huť x10.23 10.23 
  Dobříš  10.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster