..: Trasa vlaku Os 2040 - JŘ 2020 :..
Os 2040
Řazení vlaku: 814.2 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   8.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x8.34 8.34 
  Praha-Zbraslav  8.38 8.38 1
  Praha-Komořany x8.41 8.41 
  Praha-Modřany zastávka  8.44 8.44 1a
  Praha-Braník  8.48 8.48 1
  Praha-Krč  8.52 8.52 1
  Praha-Kačerov  8.55 8.55 
  Praha-Vršovice  8.59 9.03 9
  Praha hlavní nádraží  9.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster