..: Trasa vlaku Os 2031 - JŘ 2020 :..
Os 2031
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čisovice   4.53 1
  Rymaně x4.57 4.57 
  Mníšek pod Brdy  5.00 5.01 3
  Nová Ves pod Pleší x5.07 5.07 
  Malá Hraštice x5.12 5.12 1
  Mokrovraty x5.17 5.17 
  Stará Huť x5.23 5.23 
  Dobříš  5.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster