..: Trasa vlaku Os 2025 - JŘ 2020 :..
Os 2025
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.54 8
  Praha-Vršovice  19.58 20.00 11
  Praha-Kačerov  20.04 20.04 
  Praha-Krč  20.07 20.07 1
  Praha-Braník  20.11 20.11 1
  Praha-Modřany zastávka  20.14 20.14 9a
  Praha-Komořany x20.17 20.17 
  Praha-Zbraslav  20.20 20.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x20.24 20.24 
  Vrané nad Vltavou  20.28 20.30 1
  Skochovice x20.32 20.32 
  Měchenice  20.35 20.35 1
  Bojov x20.45 20.45 
  Bojanovice x20.48 20.48 
  Čisovice  20.52 20.53 1
  Rymaně x20.57 20.57 
  Mníšek pod Brdy  21.00 21.01 3
  Nová Ves pod Pleší x21.07 21.07 
  Malá Hraštice x21.12 21.12 1
  Mokrovraty x21.17 21.17 
  Stará Huť x21.23 21.23 
  Dobříš  21.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster