..: Trasa vlaku Os 2024 - JŘ 2020 :..
Os 2024
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   19.06 1
  Stará Huť x19.08 19.08 
  Mokrovraty x19.13 19.13 
  Malá Hraštice x19.19 19.19 1
  Nová Ves pod Pleší x19.23 19.23 
  Mníšek pod Brdy  19.29 19.30 1
  Rymaně x19.32 19.32 
  Čisovice  19.37 19.37 2
  Bojanovice x19.41 19.41 
  Bojov x19.44 19.44 
  Měchenice  19.54 19.54 1
  Skochovice x19.57 19.57 
  Vrané nad Vltavou  20.00 20.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x20.04 20.04 
  Praha-Zbraslav  20.08 20.08 1
  Praha-Komořany x20.11 20.11 
  Praha-Modřany zastávka  20.14 20.14 1a
  Praha-Braník  20.18 20.18 1
  Praha-Krč  20.22 20.22 1
  Praha-Kačerov  20.25 20.25 
  Praha-Vršovice  20.29 20.33 9
  Praha hlavní nádraží  20.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster