..: Trasa vlaku Os 2023 - JŘ 2020 :..
Os 2023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.24 8
  Praha-Vršovice  18.28 18.30 11
  Praha-Kačerov  18.34 18.34 
  Praha-Krč  18.37 18.37 1
  Praha-Braník  18.41 18.41 1
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 9a
  Praha-Komořany x18.47 18.47 
  Praha-Zbraslav  18.50 18.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x18.54 18.54 
  Vrané nad Vltavou  18.58 19.00 1
  Skochovice x19.02 19.02 
  Měchenice  19.05 19.05 1
  Klínec x19.12 19.12 
  Bojov x19.15 19.15 
  Bojanovice x19.18 19.18 
  Čisovice  19.22 19.23 1
  Rymaně x19.27 19.27 
  Mníšek pod Brdy  19.30 19.31 3
  Nová Ves pod Pleší x19.37 19.37 
  Malá Hraštice x19.42 19.42 1
  Mokrovraty x19.47 19.47 
  Stará Huť x19.53 19.53 
  Dobříš  19.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster