..: Trasa vlaku Os 2022 - JŘ 2020 :..
Os 2022
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   18.06 1
  Stará Huť x18.08 18.08 
  Mokrovraty x18.13 18.13 
  Malá Hraštice x18.19 18.19 1
  Nová Ves pod Pleší x18.23 18.23 
  Mníšek pod Brdy  18.29 18.30 1
  Rymaně x18.32 18.32 
  Čisovice  18.37 18.37 2
  Bojanovice x18.41 18.41 
  Bojov x18.44 18.44 
  Měchenice  18.54 18.54 1
  Skochovice x18.57 18.57 
  Vrané nad Vltavou  19.00 19.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x19.04 19.04 
  Praha-Zbraslav  19.08 19.08 1
  Praha-Komořany x19.11 19.11 
  Praha-Modřany zastávka  19.14 19.14 1a
  Praha-Braník  19.18 19.18 1
  Praha-Krč  19.22 19.22 1
  Praha-Kačerov  19.25 19.25 
  Praha-Vršovice  19.29 19.33 9
  Praha hlavní nádraží  19.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster