..: Trasa vlaku Os 2021 - JŘ 2020 :..
Os 2021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.24 8
  Praha-Vršovice  17.28 17.30 11
  Praha-Kačerov  17.34 17.34 
  Praha-Krč  17.37 17.37 1
  Praha-Braník  17.41 17.41 1
  Praha-Modřany zastávka  17.44 17.44 9a
  Praha-Komořany x17.47 17.47 
  Praha-Zbraslav  17.50 17.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.54 17.54 
  Vrané nad Vltavou  17.58 18.00 1
  Skochovice x18.02 18.02 
  Měchenice  18.05 18.05 1
  Klínec x18.12 18.12 
  Bojov x18.15 18.15 
  Bojanovice x18.18 18.18 
  Čisovice  18.22 18.23 1
  Rymaně x18.27 18.27 
  Mníšek pod Brdy  18.30 18.31 3
  Nová Ves pod Pleší x18.37 18.37 
  Malá Hraštice x18.42 18.42 1
  Mokrovraty x18.47 18.47 
  Stará Huť x18.53 18.53 
  Dobříš  18.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster