..: Trasa vlaku Os 2018 - JŘ 2020 :..
Os 2018
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.06 1
  Stará Huť x16.08 16.08 
  Mokrovraty x16.13 16.13 
  Malá Hraštice x16.19 16.19 1
  Nová Ves pod Pleší x16.23 16.23 
  Mníšek pod Brdy  16.29 16.30 1
  Rymaně x16.32 16.32 
  Čisovice  16.37 16.37 2
  Bojanovice x16.41 16.41 
  Bojov x16.44 16.44 
  Klínec x16.48 16.48 
  Měchenice  16.54 16.54 1
  Skochovice x16.57 16.57 
  Vrané nad Vltavou  17.00 17.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.04 17.04 
  Praha-Zbraslav  17.08 17.08 1
  Praha-Komořany x17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 1a
  Praha-Braník  17.18 17.18 1
  Praha-Krč  17.22 17.22 1
  Praha-Kačerov  17.25 17.25 
  Praha-Vršovice  17.29 17.33 9
  Praha hlavní nádraží  17.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster