..: Trasa vlaku Os 2015 - JŘ 2020 :..
Os 2015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.24 8
  Praha-Vršovice  14.28 14.30 11
  Praha-Kačerov  14.34 14.34 
  Praha-Krč  14.37 14.37 1
  Praha-Braník  14.41 14.41 1
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 9a
  Praha-Komořany x14.47 14.47 
  Praha-Zbraslav  14.50 14.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x14.54 14.54 
  Vrané nad Vltavou  14.58 15.00 1
  Skochovice x15.02 15.02 
  Měchenice  15.05 15.05 1
  Klínec x15.12 15.12 
  Bojov x15.15 15.15 
  Bojanovice x15.18 15.18 
  Čisovice  15.22 15.23 1
  Rymaně x15.27 15.27 
  Mníšek pod Brdy  15.30 15.31 3
  Nová Ves pod Pleší x15.37 15.37 
  Malá Hraštice x15.42 15.42 1
  Mokrovraty x15.47 15.47 
  Stará Huť x15.53 15.53 
  Dobříš  15.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster