..: Trasa vlaku Os 2008 - JŘ 2020 :..
Os 2008
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mníšek pod Brdy   8.30 1
  Rymaně x8.32 8.32 
  Čisovice  8.37 8.37 2
  Bojanovice x8.41 8.41 
  Bojov x8.44 8.44 
  Klínec x8.48 8.48 
  Měchenice  8.54 8.54 1
  Skochovice x8.57 8.57 
  Vrané nad Vltavou  9.00 9.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x9.04 9.04 
  Praha-Zbraslav  9.08 9.08 1
  Praha-Komořany x9.11 9.11 
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 1a
  Praha-Braník  9.18 9.18 1
  Praha-Krč  9.22 9.22 1
  Praha-Kačerov  9.25 9.25 
  Praha-Vršovice  9.29 9.33 9
  Praha hlavní nádraží  9.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster