..: Trasa vlaku Os 2007 - JŘ 2020 :..
Os 2007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.24 8
  Praha-Vršovice  7.28 7.30 11
  Praha-Kačerov  7.34 7.34 
  Praha-Krč  7.37 7.37 1
  Praha-Braník  7.41 7.41 1
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 9a
  Praha-Komořany x7.47 7.47 
  Praha-Zbraslav  7.50 7.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x7.54 7.54 
  Vrané nad Vltavou  7.58 8.00 1
  Skochovice x8.02 8.02 
  Měchenice  8.05 8.05 1
  Klínec x8.12 8.12 
  Bojov x8.15 8.15 
  Bojanovice x8.18 8.18 
  Čisovice  8.22 8.23 1
  Rymaně x8.27 8.27 
  Mníšek pod Brdy  8.30 8.31 3
  Nová Ves pod Pleší x8.37 8.37 
  Malá Hraštice x8.42 8.42 1
  Mokrovraty x8.47 8.47 
  Stará Huť x8.53 8.53 
  Dobříš  8.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster