Os 2005 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.24 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 6.28 | 6.30 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 6.34 | 6.34 | |||
Praha-Krč | 6.37 | 6.37 | 1 | ||
Praha-Braník | 6.41 | 6.41 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 6.44 | 6.44 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 6.47 | 6.47 | ||
Praha-Zbraslav | 6.50 | 6.50 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 6.54 | 6.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 6.58 | 7.00 | 1 | ||
Skochovice | x | 7.02 | 7.02 | ||
Měchenice | 7.05 | 7.05 | 1 | ||
Bojov | x | 7.15 | 7.15 | ||
Bojanovice | x | 7.18 | 7.18 | ||
Čisovice | 7.22 | 7.23 | 1 | ||
Rymaně | x | 7.27 | 7.27 | ||
Mníšek pod Brdy | 7.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia